UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45
UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45
UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45
UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45
UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45
UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45
UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45
UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45

UBIQUITI UF-RJ45-1G RJ45 - SFP MODULE, SFP TO RJ45

UF-RJ45-1G
Dostępny
53,34 zł netto
65,60 zł brutto

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.

Dostawa w ciągu 1-2 dni

UF-RJ45-1G - wygodny sposób na przekształcenie dowolnego portu Ubiquiti SFP w standardowe połączenie RJ45

UF-RJ45-1G - wygodny sposób na przekształcenie dowolnego portu Ubiquiti SFP w standardowe połączenie RJ45

Ubiquiti Networks oferuje różnorodne moduły U Fiber ™, które pasują do twoich aplikacji łączących światłowody.

Najważniejsze cechy 

  • szybkość transmisji 1,25 Gb / s 
  • zasięg 100 m 
  • typ światłowodu CAT5E 
  • temp. zakres (° C): 0 ~ 70


Moduły światłowodowe 

UFiber są dostępne jako modele jednomodowe lub wielomodowe w celu dopasowania ich do aplikacji łączności światłowodowej.

 

Porównanie modeli 

 

UF-MM-1G

UF-MM-10G

UF-SM-1G-S

UF-SM-10G

UF-SM-10G-S

UF-RJ45-1G

Supported Media Multi-Mode Fiber Multi-Mode Fiber Single-Mode Fiber Single-Mode Fiber Single-Mode Fiber Copper
Connector Type (2) LC (2) LC (1) LC (2) LC (1) LC RJ45
BiDi        
TX Wavelength 850 nm 850 nm
Blue Yellow
1310 nm 1550 nm
1310 nm
Blue Red
1270 nm 1330 nm
 
RX Wavelength 850 nm 850 nm
Blue Yellow
1550 nm 1310 nm
1310 nm
Blue Red
1330 nm 1270 nm
 
Data Rate 1.25 Gbps SFP 10 Gbps SFP+ 1.25 Gbps SFP 10 Gbps SFP+ 10 Gbps SFP+ 10/100/1000 Mbps
Cable Distance 550 m 300 m 3 km 10 km 10 km 100 m
Operating Temperature 0 to 70° C
(32 to 158° F)
0 to 70° C
(32 to 158° F)
0 to 70° C
(32 to 158° F)

0 to 70° C
(32 to 158° F)

0 to 70° C
(32 to 158° F)
0 to 70° C
(32 to 158° F)
Pack Options 2-Pack, 20-Pack 2-Pack, 20-Pack 1-Pair, 10-Pairs  2-Pack, 20-Pack 1-Pair, 10-Pairs 20-Pack
45 Przedmioty
Brak opini

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Ubiquiti Polska - Polityka plików cookies